Dawid Abramowicz do Arki trafił w lipcu 2025 roku. Wówczas zamienił Niepołomice na Gdynię. W minionych rozgrywkach boczny obrońca rozegrał 14 meczów na poziomie Ekstraklasy. Zdobył bramkę w domowym meczu z Radomiakiem Radom i zaliczył jeszcze asystę w wyjazdowym starciu z GKS-em Katowice.

595ccfe9_abramowicz-opuszcza-arke.jpg

Doświadczony zawodnik na zasadzie wolnego transferu zasilił II-ligową Olimpię Grudziądz. 35-latek pożegnał się z Arką następującymi słowami: "Zaszczytem było być Waszą częścią. Dziękuję, Arkowcy. Do zobaczenia!"

Dziękujemy, "Abram"! Życzymy powodzenia w dalszej karierze.