Aleksander Kowalski
01-07-1998 (lat 25)
Opole
Opole
Polska
Obrońca
193 cm
80 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. II | Elana Toruń | 26 | 2296 min | 4 | Zobacz szczegóły » | ||||
2022/2023 | IV liga kujawsko-pomorska | Elana Toruń | 30 | 2700 min | 6 | 5 | Zobacz szczegóły » | |||
2021/2022 | III liga, gr. II | Unia Janikowo (wiosna) | 7 | 3 | 658 min | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | III liga, gr. II | Elana Toruń (jesień) | 18 | 1620 min | 3 | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | III liga, gr. II | Elana Toruń (wiosna) | 17 | 1 | 1523 min | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | III liga, gr. II | Kotwica Kołobrzeg (jesień) | 10 | 2 | 953 min | 4 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | III liga, gr. II | Kotwica Kołobrzeg (wiosna) | 1 | 90 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2019/2020 | I liga | Stomil Olsztyn (jesień) | Zobacz szczegóły » | |||||||
2018/2019 | I liga | Odra Opole | Zobacz szczegóły » | |||||||
2018/2019 | I liga | Stomil Olsztyn (wiosna) | 6 | 540 min | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2017/2018 | I Liga | Odra Opole | 17 | 1530 min | 2 | Zobacz szczegóły » | ||||
2016/2017 | II liga | Odra Opole | 23 | 3 | 2086 min | 6 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. II 2020/2021 Elana Toruń
mecze:
18
Podstawowy:
17
Z ławki:
1
Czas na boisku:
1523 min
1
0
0
3
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Wejherowo | 0 - 4 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 02-09-2020 | Z | |||||||
2 | Elana Toruń | 1 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 21-10-2020 | P | |||||||
3 | Kotwica Kołobrzeg | 1 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 15-08-2020 | R | |||||||
4 | Elana Toruń | 1 - 1 | Nielba Wągrowiec (szczegóły) | 17:00 22-08-2020 | R | |||||||
5 | Flota Świnoujście | 0 - 4 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 29-08-2020 | Z | |||||||
6 | Elana Toruń | 1 - 4 | Polonia Środa Wielkopolska (szczegóły) | 17:00 06-09-2020 | P | |||||||
7 | Pomorzanin Toruń | 0 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 12-09-2020 | R | |||||||
8 | Elana Toruń | 1 - 1 | Bałtyk Gdynia (szczegóły) | 16:00 19-09-2020 | R | |||||||
9 | Sokół Kleczew | 1 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 16:00 26-09-2020 | R | |||||||
10 | Elana Toruń | 1 - 1 | Unia Janikowo (szczegóły) | 20:08 04-10-2020 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Pogoń II Szczecin | 3 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 12:00 02-12-2020 | P | |||||||
12 | Elana Toruń | 5 - 0 | Mieszko Gniezno (szczegóły) | 14:00 17-10-2020 | Z | |||||||
13 | Jarota Jarocin | 1 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 15:00 24-10-2020 | Z | |||||||
14 | Bałtyk Koszalin | 1 - 4 | Elana Toruń (szczegóły) | 12:00 31-10-2020 | Z | |||||||
15 | Elana Toruń | 2 - 0 | Górnik Konin (szczegóły) | 15:00 25-11-2020 | Z | |||||||
16 | Radunia Stężyca | 2 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 21-11-2020 | P | |||||||
17 | Elana Toruń | 6 - 0 | Chemik Police (szczegóły) | 13:00 29-11-2020 | Z | |||||||
18 | GKS Przodkowo | 1 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 11:00 07-03-2021 | Z | 3 | ||||||
19 | Elana Toruń | 1 - 0 | Unia Swarzędz (szczegóły) | 17:00 13-03-2021 | Z | 90 | ||||||
20 | Gwardia Koszalin | 0 - 3 | Elana Toruń (szczegóły) | 14:00 20-03-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Elana Toruń | 0 - 1 | Świt Skolwin (szczegóły) | 19:30 26-03-2021 | P | 90 | 1 | |||||
22 | Elana Toruń | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 16:00 07-04-2021 | P | 90 | ||||||
23 | GKS Przodkowo | 0 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 10-04-2021 | R | 90 | ||||||
24 | Elana Toruń | 2 - 0 | Bałtyk Gdynia (szczegóły) | 14:00 17-04-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
25 | Radunia Stężyca | 3 - 3 | Elana Toruń (szczegóły) | 16:00 24-04-2021 | R | 90 | ||||||
26 | Elana Toruń | 0 - 0 | Świt Skolwin (szczegóły) | 17:00 29-04-2021 | R | 90 | ||||||
27 | Polonia Środa Wielkopolska | 3 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 18:00 07-05-2021 | P | 90 | ||||||
28 | Elana Toruń | 1 - 0 | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 15:00 15-05-2021 | Z | 90 | ||||||
29 | KP Starogard Gdański | 1 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 16:00 22-05-2021 | R | 90 | 1 | |||||
30 | Elana Toruń | 4 - 0 | GKS Przodkowo (szczegóły) | 15:00 29-05-2021 | Z | 80 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Bałtyk Gdynia | 0 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 03-06-2021 | Z | 90 | ||||||
32 | Elana Toruń | 0 - 1 | Radunia Stężyca (szczegóły) | 14:00 06-06-2021 | P | 90 | ||||||
33 | Świt Skolwin | 1 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 12-06-2021 | P | 90 | ||||||
34 | Elana Toruń | 1 - 1 | Polonia Środa Wielkopolska (szczegóły) | 14:00 19-06-2021 | R | 90 | ||||||
35 | Pogoń II Szczecin | 2 - 3 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 16-06-2021 | Z | 90 |