Dominik Gniadecki

09-12-1999 (lat 17)
Polska
Pomocnik
Sezon Rozgrywki Drużyna podst z ławki czas  
2017/2018 IV liga pomorska Arka II Gdynia 12 1 1026 min 2 2 Zobacz szczegóły »
2016/2017 IV liga pomorska Arka II Gdynia 4 1 306 min 2 Zobacz szczegóły »

IV liga pomorska 2017/2018 Arka II Gdynia

 

mecze: 13
Podstawowy: 12
Z ławki: 1
Czas na boisku: 1026 min
2
2
0
0

 

Kolejka Mecz Podst z ławki czas
1 Arka II Gdynia 0 - 3 Pogoń Lębork (szczegóły) 11:00 05-08-2017 P
2 Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 16:10 12-08-2017 R 45
3 Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino (szczegóły) 11:00 15-08-2017 R 61 1
4 Gryf Słupsk 1 - 0 Arka II Gdynia (szczegóły) 17:00 19-08-2017 P
5 Arka II Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk (szczegóły) 11:00 27-08-2017 Z 75 1
6 Sokół Wyczechy 0 - 2 Arka II Gdynia (szczegóły) 15:00 02-09-2017 Z 90 1
7 Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia (szczegóły) 11:00 10-09-2017 Z 86 1
8 Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Arka II Gdynia (szczegóły) 15:00 16-09-2017 P 69
9 Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy (szczegóły) 11:00 24-09-2017 P 79
10 Radunia Stężyca 2 - 0 Arka II Gdynia (szczegóły) 15:00 01-10-2017 P 90
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
11 Arka II Gdynia 2 - 1 GKS Kolbudy (szczegóły) 11:00 08-10-2017 Z 90
12 Jaguar Gdańsk 2 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 15:00 14-10-2017 P 71
13 Arka II Gdynia 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń (szczegóły) 11:00 21-10-2017 Z
14 GOSRiT Luzino 2 - 0 Arka II Gdynia (szczegóły) 15:00 28-10-2017 P 90
15 Arka II Gdynia 0 - 2 Grom Nowy Staw (szczegóły) 11:00 04-11-2017 P 90
16 Start Miastko 1 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 12:00 12-11-2017 R 90
17 Arka II Gdynia 2 - 2 Bytovia II Bytów (szczegóły) 11:00 18-11-2017 R
18 Pogoń Lębork - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
19 Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów (szczegóły) 01-03-2018
20 Stolem Gniewino - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
21 Arka II Gdynia - Gryf Słupsk (szczegóły) 01-03-2018
22 Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
23 Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy (szczegóły) 01-03-2018
24 Orkan Rumia - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
25 Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk (szczegóły) 01-03-2018
26 Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
27 Arka II Gdynia - Radunia Stężyca (szczegóły) 01-03-2018
28 GKS Kolbudy - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
29 Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna (szczegóły) 01-03-2018
30 Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
31 Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino (szczegóły) 01-03-2018
32 Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018
33 Arka II Gdynia - Start Miastko (szczegóły) 01-03-2018
34 Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-03-2018