Jakub Bieroński

18-04-2003 (lat 18)
Polska
Pomocnik

I liga 2019/2020 Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

mecze: 5
Podstawowy: 5
Z ławki: 0
Czas na boisku: 411 min
1
1
0
0

 

Kolejka Mecz Podst z ławki czas
1 Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 18:15 27-07-2019 R
2 Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 17:45 04-08-2019 Z
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 1 Stal Mielec (szczegóły) 17:00 11-08-2019 Z
4 Wigry Suwałki 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 19:00 17-08-2019 P
5 Warta Poznań 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 17:00 21-08-2019 P
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Olimpia Grudziądz (szczegóły) 18:00 24-08-2019 Z
7 KS Nieciecza 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 20:00 31-08-2019 R
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Miedź Legnica (szczegóły) 19:30 18-09-2019 Z
9 Puszcza Niepołomice 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 18:00 14-09-2019 Z
10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 GKS Tychy (szczegóły) 15:00 22-09-2019 R
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
11 Stomil Olsztyn 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 18:00 28-09-2019 P
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 GKS Bełchatów (szczegóły) 18:00 05-10-2019 Z
13 Radomiak Radom 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 14:00 12-10-2019 Z 67
14 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 GKS Jastrzębie (szczegóły) 18:00 19-10-2019 P
15 Odra Opole 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 15:00 27-10-2019 Z
16 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz (szczegóły) 12:40 03-11-2019 Z
17 Chrobry Głogów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 12:40 10-11-2019 R
18 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) 12:40 16-11-2019 Z
19 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chojniczanka Chojnice (szczegóły) 18:00 22-11-2019 Z
20 Stal Mielec 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 12:40 30-11-2019 P
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
21 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Wigry Suwałki (szczegóły) 15:00 01-03-2020 Z
22 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Warta Poznań (szczegóły) 18:00 09-03-2020 Z
23 Olimpia Grudziądz 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 20:40 03-06-2020 Z 74 1
24 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 KS Nieciecza (szczegóły) 12:30 06-06-2020 Z
25 Miedź Legnica 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 20:10 12-06-2020 R
26 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Puszcza Niepołomice (szczegóły) 18:10 16-06-2020 R
27 GKS Tychy 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 12:40 21-06-2020 R
28 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Stomil Olsztyn (szczegóły) 15:10 28-06-2020 Z
29 GKS Bełchatów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 18:10 02-07-2020 R
30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 2 Radomiak Radom (szczegóły) 12:40 05-07-2020 Z 90 1
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
31 GKS Jastrzębie 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 12:40 11-07-2020 Z
32 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 3 Odra Opole (szczegóły) 18:10 15-07-2020 Z
33 Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) 15:10 18-07-2020 P 90
34 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Chrobry Głogów (szczegóły) 17:40 25-07-2020 P 90