Luka ZarandiaMateusz Młyński wystąpili w piątkowych meczach swoich reprezentacji.

Luka w roli kapitana młodzieżowej reprezentacji Gruzji rozegrał pełne 90 minut i został ukarany żółtą kartką w wyjazdowym meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Litwą w Gargżdach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Gruzini pozostają na 4. miejscu w tabeli grupy 3. We wtorek czeka ich jeszcze wyjazdowa potyczka towarzyska z Maltą.

Z kolei Mateusz wyszedł w pierwszym składzie reprezentacji Polski U-18 w meczu towarzyskim z Macedonią w Skopje. ,,Młynek" został zmieniony w przerwie przez Jakuba Sypka, a po zakończeniu spotkania mógł wraz z kolegami cieszyć się ze zwycięstwa 1:0 po trafieniu Maika Nawrockiego z 33 minuty. Młodzi Polacy w stolicy Macedonii zagrają jeszcze drugi sparing, który rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 16:00.