Na dzisiejszej konferencji prasowej rząd przedstawił plan luzowania obostrzeń covidowych na maj, z którego wynika, że od 15 maja na stadiony znów będą wpuszczani kibice. Początkowo dopuszczalne będzie zapełnienie stadionów w 25% pojemności.

Po raz ostatni kibice Arki mogli oglądać poczynania żółto-niebieskich na żywo w rywalizacji z ŁKS-em Łódź 10 października. Po ponad półrocznej przerwie, nareszcie znów gdyńska publiczność poniesie piłkarzy do boju swoim dopingiem. Kibicom uda się więc wrócić na trybuny jeszcze w aktualnym sezonie. Podopiecznych Dariusza Marca czeka jeszcze jeden mecz w Gdyni przy pustych trybunach - będzie to spotkanie z Resovią zaplanowane na piątek 14 maja. Po raz pierwszy od dłuższego czasu Stadion Miejski zostanie otwarty na spotkanie z Sandecją Nowy Sącz w środę 19 maja o 17:40. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, kibice oprócz starcia z nowosądeczanami będą mogli wspierać Arkowców do końca rozgrywek w potyczkach z Widzewem, Radomiakiem i ewentualnych barażach o awans do Ekstraklasy.

Już teraz mobilizujmy się, by w decydującym momencie sezonu zapełnić Stadion Miejski na tyle, na ile to tylko możliwe, i pomóc zawodnikom Dariusza Marca w walce o najwyższe cele!