Łukasz Wolsztyński, Jan Hosek i Bartosz Przybysz odchodzą z Arki. Całej trójce zawodników 30 czerwca skończyły się kontrakty z klubem i nie zostaną one przedłużone.

Wolsztyński debiutował w żółto-niebieskich barwach 7 marca w przegranym 0:4 meczu wyjazdowym I ligi z Puszczą Niepołomice, gdy wystąpił w pełnym wymiarze czasowym. Łącznie w koszulce Arki uzbierał 16 występów. W zwycięskiej 2:0 potyczce ze Stomilem Olsztyn zanotował asystę przy trafieniu brata Rafała. Po raz ostatni w czasie swojej krótkiej przygody w Gdyni 26-letni napastnik pojawił się na murawie w wygranym 3:0 spotkaniu wyjazdowym z Chrobrym Głogów w 34. kolejce, kiedy przebywał na murawie przez 78 minut.

Hosek w barwach Arki rozegrał jedynie 35 minut - na tyle czasu w rywalizacji ze Stomilem w Gdyni zmienił Harisa Memicia.

Z kolei Przybysz nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole żółto-niebieskich.