Statystyki III liga, gr. I Sezon 2023/2024
6
Damian Jaroń
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Joao Augusto Fortunato
(Concordia Elbląg),
Kamil Huczko
(Jagiellonia II Białystok),
Kamil Odolak
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Adam Ryczkowski
(Legia II Warszawa),
Piotr Sonnenberg
(Legionovia Legionowo),
Julian Świątek
(Victoria Sulejówek),
Dawid Dzięgielewski
(Unia Skierniewice /
Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Marcin Pieńkowski
(Unia Skierniewice /
Lechia Tomaszów Mazowiecki)
5
4
Adrian Filipiak
(Warta Sieradz),
Denis Gojko
(Olimpia Zambrów),
Kacper Imiołek
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Jakub Jakimiuk
(Olimpia Zambrów),
Michał Jankowski
(GKS Wikielec),
Hubert Karpiński
(GKS Bełchatów),
Adrian Kazimierczak
(Pilica Białobrzegi),
Krystian Kolasa
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Patryk Konik
(Legia II Warszawa),
Szymon Kuźma
(ŁKS Łomża),
Kacper Noworyta
(Concordia Elbląg),
Jakub Piela
(Warta Sieradz),
Patryk Skórecki
(GKS Bełchatów),
Maddox Sobociński
(GKS Wikielec),
Igor Strzałek
(Legia II Warszawa),
Sebastian Szypulski
(GKS Wikielec),
Łukasz Wroński
(GKS Bełchatów),
Bartosz Zawadzki
(Pilica Białobrzegi)
3
Jakub Adkonis
(Legia II Warszawa),
Hubert Antkowiak
(ŁKS Łomża),
Arkadiusz Ciach
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Adrian Dudziński
(Unia Skierniewice),
Kacper Falkowski
(Pelikan Łowicz),
Artur Golański
(GKS Bełchatów),
Szymon Grączewski
(Legia II Warszawa),
Dawid Kalisz
(GKS Wikielec),
Maksymilian Korczak
(Olimpia Zambrów),
Hubert Michalik
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Mateusz Możdżeń
(Legia II Warszawa),
Bartłomiej Olszewski
(ŁKS Łomża),
Rafał Parobczyk
(Olimpia Zambrów),
Cyprian Pchełka
(Legia II Warszawa),
Jakub Piwowarczyk
(Broń Radom),
Wiktor Puciłowski
(Legia II Warszawa),
Maksym Rosiński
(Unia Skierniewice),
Bartosz Snopczyński
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Artur Sójka
(Pelikan Łowicz),
Patryk Sokołowski
(Legia II Warszawa),
Mateusz Szmyd
(Unia Skierniewice),
Mateusz Szymorek
(GKS Bełchatów),
Jacek Tkaczyk
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Wojciech Urbański
(Legia II Warszawa),
Aleksander Waniek
(Legia II Warszawa),
Maciej Wilanowski
(Victoria Sulejówek),
Kamil Wiśniewski
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Przemysław Zdybowicz
(GKS Bełchatów),
Mateusz Jońca
(Concordia Elbląg /
Mławianka Mława),
Mateusz Szmydt
(Concordia Elbląg /
GKS Wikielec)
2
Krystian Adamiak
(Warta Sieradz),
Bartłomiej Bartosiak
(GKS Bełchatów),
Filip Becht
(Unia Skierniewice),
Antoni Bednarek
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Remigiusz Borkała
(Pelikan Łowicz),
Marco Burch
(Legia II Warszawa),
Damian Byrtek
(Legia II Warszawa),
Bartosz Ciborowski
(Olimpia Zambrów),
Mateusz Cichocki
(Pilica Białobrzegi),
Patryk Czerech
(Jagiellonia II Białystok),
Szymon Czyżewski
(Warta Sieradz),
Bartosz Danowski
(Concordia Elbląg),
Kacper Głowicki
(Olimpia Zambrów),
Marcel Górski
(Legionovia Legionowo),
Eryk Jarzębski
(Olimpia Zambrów),
Bartosz Kapustka
(Legia II Warszawa),
Mateusz Karol
(Mławianka Mława),
Kiryło Knysh
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Marcin Kozłowski
(Victoria Sulejówek),
Bartłomiej Kręcichwost
(Warta Sieradz),
Maksim Kventsar
(Broń Radom),
Kamil Lewiński
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Wojciech Łaski
(Jagiellonia II Białystok),
Kamil Łojszczyk
(Pelikan Łowicz),
Kacper Łoś
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Bartłomiej Maćczak
(Warta Sieradz),
Damian Makuch
(Unia Skierniewice),
Ołeksandr Masalov
(Mławianka Mława),
Bartosz Michalik
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Piotr Mielczarek
(Warta Sieradz),
Bartosz Mikołajczyk
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Stanisław Mitura
(Legionovia Legionowo),
Bartłomiej Nowak
(Pilica Białobrzegi),
Radosław Nowicki
(Concordia Elbląg),
Paweł Olszewski
(Jagiellonia II Białystok),
Dawid Papazjan
(Legionovia Legionowo),
Maciej Radaszkiewicz
(ŁKS Łomża),
Maciej Rosołek
(Legia II Warszawa),
Konrad Rudnicki
(Victoria Sulejówek),
Kacper Śladowski
(Pelikan Łowicz),
Konrad Śliwka
(Victoria Sulejówek),
Kacper Sommerfeld
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Adam Stefański
(Mławianka Mława),
Mateusz Stępień
(Unia Skierniewice),
Mateusz Szwed
(Legionovia Legionowo),
Julien Tadrowski
(Legia II Warszawa),
Hamed Junior Timite
(Broń Radom),
Krzysztof Toporkiewicz
(Jagiellonia II Białystok),
Maciej Twarowski
(Jagiellonia II Białystok),
Jakub Tworek
(Mławianka Mława),
Mykyta Wasin
(Unia Skierniewice),
Adam Waszkiewicz
(Legionovia Legionowo),
Damian Winiarski
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Patryk Winsztal
(ŁKS Łomża),
Grzegorz Wojdyga
(Legionovia Legionowo),
Oskar Wojtysiak
(Pilica Białobrzegi),
Dawid Woźniakowski
(GKS Bełchatów),
Nataniel Wybraniec
(Olimpia Zambrów),
Yaroslav Yampol
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Jan Ziółkowski
(Legia II Warszawa)
1
Vinicius Mathes Alves
(Jagiellonia II Białystok),
Piotr Azikiewicz
(ŁKS Łomża),
Michał Barć
(Legionovia Legionowo),
Jakub Bartosiński
(Unia Skierniewice),
Damian Bednarek
(Victoria Sulejówek),
Aleksander Biegański
(Legionovia Legionowo),
Adrian Bielka
(ŁKS Łomża),
Mikołaj Bociek
(GKS Bełchatów),
Bartosz Bogus
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Mateusz Borcuch
(Warta Sieradz),
Dorian Buczek
(Broń Radom),
Radosław Bukacki
(Concordia Elbląg),
Jakub Cegiełka
(Pilica Białobrzegi),
Jakub Czarnecki
(Victoria Sulejówek),
Maksymilian Czeczko
(Pelikan Łowicz),
Matheus Dias
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Arkadiusz Drapsa
(Olimpia Zambrów),
Szymon Drewek
(Concordia Elbląg),
Kacper Dudek
(Legionovia Legionowo),
Artur Dunajski
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Adrian Dziubiński
(Broń Radom),
Jan Dźwigała
(Victoria Sulejówek),
Dominik Gedek
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Kordian Górka
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Marek Grądzki
(Pelikan Łowicz),
Adrian Grudzień
(Broń Radom),
Mariusz Holik
(GKS Bełchatów),
Stanislav Hreben
(Mławianka Mława),
Paweł Jachno
(Warta Sieradz),
Mateusz Jackowski
(GKS Wikielec),
Mateusz Jajkowski
(GKS Wikielec),
Piotr Jakubowski
(Concordia Elbląg),
Maciej Jaroszewski
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Filip Kapela
(Pilica Białobrzegi),
Eryk Kaproń
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Filip Karmański
(ŁKS Łomża),
Piotr Karwowski
(Mławianka Mława),
Przemysław Kita
(Warta Sieradz),
Sebastian Kobiera
(Broń Radom),
Maciej Komorowski
(Mławianka Mława),
Łukasz Kopka
(Concordia Elbląg),
Igor Korczakowski
(Legia II Warszawa),
Oskar Kordykiewicz
(GKS Wikielec),
Shingo Koreeda
(Warta Sieradz),
Maksymilian Kosior
(Unia Skierniewice),
Andrzej Krajewski
(Legionovia Legionowo),
Klaudiusz Krasa
(GKS Bełchatów),
Jakub Król
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Michał Kucharczyk
(Legia II Warszawa),
Tomasz Kupisz
(Jagiellonia II Białystok),
Sebastian Kurowski
(Mławianka Mława),
Szczepan Łoś
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Rafał Maćkowski
(ŁKS Łomża),
Łukasz Makarski
(Concordia Elbląg),
Patryk Malinowski
(Olimpia Zambrów),
Mateusz Markowicz
(Mławianka Mława),
Eryk Matus
(Jagiellonia II Białystok),
Seweryn Michalski
(Warta Sieradz),
Michał Mikołajczyk
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Bartosz Mroczek
(Legionovia Legionowo),
Szymon Mroczko
(Concordia Elbląg),
Donatas Nakrošius
(Legionovia Legionowo),
Jan Nawotczyński
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Jakub Orpik
(Jagiellonia II Białystok),
Piotr Owczarek
(Broń Radom),
Miłosz Pawlusiński
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Robert Pich
(Legia II Warszawa),
Szymon Pietrzak
(Warta Sieradz),
Patryk Pomianowski
(Pelikan Łowicz),
Kacper Przedbora
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Lindsay Rose
(Legia II Warszawa),
Patryk Rosoliński
(GKS Wikielec),
Kacper Sionkowski
(Concordia Elbląg),
Adrian Skrzyniak
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Damian Ślesicki
(Warta Sieradz),
Szymon Sołtysiński
(Pelikan Łowicz),
Aleksander Stawiarz
(Pilica Białobrzegi),
Gracjan Szpucha
(Concordia Elbląg),
Kamil Szymczak
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Mikołaj Wasilewski
(Jagiellonia II Białystok),
Mateusz Wlazłowski
(Pelikan Łowicz),
Kacper Wnorowski
(Legia II Warszawa),
Bartosz Woder
(Pelikan Łowicz),
Oskar Wójcik
(GKS Bełchatów),
Kamil Wróbel
(Victoria Sulejówek),
Michał Wrześniewski
(Broń Radom),
Andrij Yampol
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Konrad Zaklika
(Legionovia Legionowo),
Jakub Zborowski
(Pilica Białobrzegi),
Przemysław Żebrowski
(ŁKS Łomża),
Michał Zięba
(Legia II Warszawa),
Mateusz Zielecki
(Jagiellonia II Białystok),
Dariusz Zjawiński
(Legionovia Legionowo)