Ekstraklasa 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Lech Poznań 5 12 (11-6)
2. Jagiellonia Białystok 5 12 (7-2)
3. Lechia Gdańsk 5 11 (6-1)
4. Legia Warszawa 5 10 (8-6)
5. Piast Gliwice 5 9 (8-7)
6. Zagłębie Lubin 5 9 (7-6)
7. Wisła Kraków 5 8 (8-5)
8. Korona Kielce 5 8 (7-6)
9. Górnik Zabrze 5 6 (6-6)
10. Arka Gdynia 5 6 (4-4)
11. Śląsk Wrocław 4 4 (5-5)
12. Miedź Legnica 5 4 (4-8)
13. Zagłębie Sosnowiec 5 3 (6-10)
14. Wisła Płock 5 2 (5-9)
15. Cracovia 5 2 (2-7)
16. Pogoń Szczecin 4 1 (1-7)

Statystyki

4 Zdenek Ondrášek (Wisła Kraków)
3 Ivan Jukić (Korona Kielce)
3 Flavio Paixão (Lechia Gdańsk)
3 Ricardinho (Wisła Płock)
3 Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin)
3 Konrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec)
2 João Amaral (Lech Poznań)
2 Igor Angulo (Górnik Zabrze)
3 Lukáš Haraslin (Lechia Gdańsk)
2 Domagoj Antolić (Legia Warszawa)
2 Carlos Daniel Lopez Carlitos (Legia Warszawa)
2 Goran Cvijanović (Arka Gdynia)
2 Jesús Imaz (Wisła Kraków)
2 Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce)
2 Maciej Makuszewski (Lech Poznań)
2 Michal Papadopulos (Piast Gliwice)
3 Adam Frączczak (Pogoń Szczecin)
3 Michał Nalepa (Lechia Gdańsk)
3 Mihai Radut (Lech Poznań)
3 Jakub Tosik (Zagłębie Lubin)
2 Vullnet Basha (Wisła Kraków)
2 Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin)
2 Diego Ferraresso (Cracovia)
2 Karol Fila (Lechia Gdańsk)

II liga 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Siarka Tarnobrzeg 5 12 (5-2)
2. Olimpia Grudziądz 5 12 (9-2)
3. Górnik Łęczna 5 11 (13-7)
4. Radomiak Radom 5 10 (9-2)
5. Elana Toruń 5 10 (10-6)
6. Widzew Łódź 5 10 (9-5)
7. Błękitni Stargard Szczeciński 5 10 (6-4)
8. Stal Stalowa Wola 5 9 (7-4)
9. Gryf Wejherowo 5 8 (8-7)
10. GKS Bełchatów 5 7 (8-3)
11. Znicz Pruszków 5 7 (8-6)
12. Ruch Chorzów 5 4 (7-10)
13. Rozwój Katowice 5 3 (5-10)
14. ROW Rybnik 5 3 (3-8)
15. Olimpia Elbląg 5 3 (1-9)
16. Resovia Rzeszów 5 2 (6-10)
17. Pogoń Siedlce 5 2 (2-8)
18. Skra Częstochowa 5 0 (1-14)

Statystyki

4 Patryk Szysz (Górnik Łęczna)
3 Artur Balicki (Ruch Chorzów)
3 Marcin Bochenek (Znicz Pruszków)
3 Robert Dadok (Stal Stalowa Wola)
3 Filip Kozłowski (Elana Toruń)
3 Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
3 Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
2 Kamil Bętkowski (Górnik Łęczna)
4 Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów)
4 Kamil Włodyka (Gryf Wejherowo)
2 Mikołaj Grzelak (GKS Bełchatów)
2 Sebastian Kamiński (Widzew Łódź)
2 Dominik Kościelniak (Elana Toruń)
2 Jakub Kowalski (Ruch Chorzów)
2 Patryk Kubicki (Znicz Pruszków)
2 Patryk Mikita (Radomiak Radom)
4 Tomasz Margol (Pogoń Siedlce)
3 Bartłomiej Buczek (Resovia Rzeszów)
3 Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg)
3 Piotr Klepczarek (Znicz Pruszków)
3 Adrian Liberacki (Gryf Wejherowo)
3 Dominik Małkowski (Ruch Chorzów)
3 Adam Olejnik (Skra Częstochowa)
3 Maciej Wichtowski (Pogoń Siedlce)

I liga 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Raków Częstochowa 5 10 (8-4)
2. Stomil Olsztyn 4 7 (6-2)
3. Warta Poznań 3 7 (3-1)
4. GKS Katowice 5 7 (4-3)
5. Łódzki KS 5 7 (5-5)
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 7 (4-5)
7. Bytovia Bytów 4 7 (6-3)
8. Chojniczanka Chojnice 5 7 (7-6)
9. Puszcza Niepołomice 5 7 (4-5)
10. Odra Opole 5 7 (6-6)
11. Sandecja Nowy Sącz 5 6 (5-5)
12. Stal Mielec 5 6 (4-4)
13. Chrobry Głogów 5 5 (2-3)
14. GKS Tychy 5 5 (5-8)
15. Wigry Suwałki 5 5 (5-7)
16. Garbarnia Kraków 5 5 (4-8)
17. KS Nieciecza 5 5 (6-7)
18. GKS Jastrzębie 5 5 (5-7)

Statystyki

3 Vladislavs Gutkovskis (KS Nieciecza)
3 Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów)
3 Wojciech Trochim (Chojniczanka Chojnice)
2 Krzysztof Biegański (Warta Poznań)
2 Piotr Głowacki (Stomil Olsztyn)
2 Mateusz Klichowicz (Sandecja Nowy Sącz)
2 Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn)
2 Florin Purece (KS Nieciecza)
3 Bartosz Nowak (Stal Mielec)
3 Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice)
2 Edgar Bernhardt (GKS Tychy)
2 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
2 Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
2 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
1 Daniel Bartl (Raków Częstochowa)
1 Sebastian Bonecki (Odra Opole)
4 Bartłomiej Poczobut (GKS Katowice)
3 Michał Borecki (Chrobry Głogów)
3 Filip Burkhardt (Bytovia Bytów)
3 Dawid Flaszka (Sandecja Nowy Sącz)
3 Rafał Grzelak (KS Nieciecza)
3 Bartosz Jaroszek (GKS Jastrzębie)
3 Dominik Jończy (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
3 Karol Kostrubała (Garbarnia Kraków)

III liga, gr. II 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Radunia Stężyca 3 9 (7-2)
2. KP Starogard Gdański 3 7 (7-2)
3. Kotwica Kołobrzeg 3 6 (3-2)
4. Jarota Jarocin 3 5 (3-2)
5. Świt Skolwin 3 5 (2-1)
6. Mieszko Gniezno 3 5 (7-4)
7. Gwardia Koszalin 3 4 (4-4)
8. Wierzyca Pelplin 3 4 (2-2)
9. Polonia Środa Wielkopolska 3 4 (7-4)
10. Bałtyk Gdynia 3 4 (2-2)
11. Lech II Poznań 3 4 (5-5)
12. Sokół Kleczew 3 4 (3-5)
13. Wda Świecie 3 4 (4-4)
14. Chemik Bydgoszcz 3 3 (3-5)
15. KKS Kalisz 3 2 (2-3)
16. Górnik Konin 3 1 (2-5)
17. Bałtyk Koszalin 3 1 (2-10)
18. Pogoń II Szczecin 3 0 (0-3)

Statystyki

3 Karol Maliszewski (Wda Świecie)
3 Hubert Sobol (Lech II Poznań)
2 Jakub Apolinarski (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)
2 Michał Górzyński (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)
2 Krzysztof Iwanowski (Radunia Stężyca)
2 Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański)
2 Taras Jaworśkyj (Górnik Konin)
2 Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Michał Zimmer (Lech II Poznań)
1 Bartosz Bartkowiak (Lech II Poznań)
1 Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)
1 Wojciech Ernest (Wda Świecie)
1 Adam Gajda (Polonia Środa Wielkopolska)
1 Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)
2 Beniamin Czajka (Chemik Bydgoszcz)
2 Igor Jurga (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Mateusz Ławniczak (Mieszko Gniezno)
2 Miłosz Manuszewski (Wierzyca Pelplin)
2 Wojciech Mielcarek (Chemik Bydgoszcz)
2 Sebastian Nagel (Świt Skolwin)
2 Przemysław Szur (Bałtyk Gdynia )
2 Adrian Wróblewski (Wda Świecie)

IV liga pomorska 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Grom Nowy Staw 4 12 (15-3)
2. Gryf Słupsk 4 12 (11-2)
3. Powiśle Dzierzgoń 4 10 (10-2)
4. GKS Przodkowo 4 7 (5-3)
5. Wda Lipusz 4 7 (8-8)
6. Lechia II Gdańsk 4 7 (11-2)
7. Bytovia II Bytów 4 7 (5-4)
8. Orkan Rumia 4 5 (6-6)
9. Gedania Gdańsk 4 4 (6-6)
10. GOSRiT Luzino 3 4 (4-4)
11. GKS Kolbudy 4 4 (7-12)
12. Stolem Gniewino 4 4 (6-7)
13. Kaszubia Kościerzyna 3 3 (5-7)
14. Anioły Garczegorze 4 3 (2-6)
15. Jantar Ustka 3 3 (4-12)
16. Arka II Gdynia 4 2 (3-7)
17. Pogoń Lębork 4 2 (3-10)
18. GKS Kowale 3 1 (2-5)
19. Jaguar Gdańsk 4 1 (1-8)
20. --- pauza --- 0 0 (0-0)

Statystyki

3 Egy Maulana Vikri (Lechia II Gdańsk)
3 Michał Renusz (Orkan Rumia )
3 Marcin Świątek (Grom Nowy Staw)
2 Karol Czubak (Jantar Ustka)
2 Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)
2 Michał Gajewski (Gedania Gdańsk)
2 Tomasz Galikowski (Bytovia II Bytów)
2 Mateusz Górka (Grom Nowy Staw)
3 Łukasz Dziengielewicz (GKS Kolbudy)
3 Przemysław Leik (Bytovia II Bytów)
3 Bartłomiej Oleszczuk (Jantar Ustka)
3 Mohamed Rinto (Stolem Gniewino)
2 Michael Buraczewski (Jaguar Gdańsk)
2 Jędrzej Chyła (Powiśle Dzierzgoń)
2 Michał Gajewski (Gedania Gdańsk)
2 Bartosz Gutorski (Powiśle Dzierzgoń)

III liga, gr. I 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Pelikan Łowicz 3 7 (5-2)
2. Sokół Ostróda 3 7 (2-0)
3. Polonia Warszawa 3 6 (6-3)
4. Legionovia Legionowo 3 6 (7-3)
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 6 (5-3)
6. Sokół Aleksandrów Łódzki 3 6 (3-1)
7. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 6 (3-3)
8. Olimpia Zambrów 3 5 (3-2)
9. Broń Radom 3 4 (5-5)
10. Legia II Warszawa 3 4 (3-4)
11. Znicz Biała Piska 3 4 (7-5)
12. ŁKS Łomża 3 3 (4-8)
13. Unia Skierniewice 3 3 (2-3)
14. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 3 (2-5)
15. Huragan Morąg 3 2 (5-6)
16. Victoria Sulejówek 3 2 (1-2)
17. MKS Ełk 3 1 (1-3)
18. Ursus Warszawa 3 0 (3-9)

Statystyki

2 Bartłomiej Gromek (Ruch Wysokie Mazowieckie)
2 Patryk Koziara (Legionovia Legionowo)
2 Piotr Krawczyk (Legionovia Legionowo)
2 Bartłomiej Maćczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
2 Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
2 Hubert Otręba (Sokół Ostróda)
2 Krystian Pieczara (Polonia Warszawa)
1 Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska)
2 Marcin Kajca (Sokół Ostróda)
2 Mateusz Małek (Polonia Warszawa)
1 Michał Bajdur (Legia II Warszawa)
1 Piotr Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
1 Bartosz Brodziński (Legia II Warszawa)
1 Paweł Galik (Huragan Morąg)
1 Antoni Górecki (Ursus Warszawa)
1 Mateusz Jambrzycki (Znicz Biała Piska)
2 Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
2 Michał Danilczyk (Sokół Ostróda)
2 Cezary Demianiuk (ŁKS Łomża)
2 Dominik Głowiński (Sokół Aleksandrów Łódzki)
2 Andrzej Kosiński (Znicz Biała Piska)
2 Rafał Maciążek (Huragan Morąg)
2 Patryk Malinowski (Olimpia Zambrów)
2 Krystian Mycka (Pelikan Łowicz)

III liga, gr. III 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Pniówek Pawłowice Śląskie 2 6 (6-2)
2. Ślęza Wrocław 2 4 (6-3)
3. Gwarek Tarnowskie Góry 2 4 (3-1)
4. Ruch Radzionków 2 4 (5-4)
5. Ruch Zdzieszowice 2 4 (4-3)
6. Rekord Bielsko-Biała 2 4 (3-0)
7. Piast Żmigród 2 4 (3-2)
8. Miedź II Legnica 2 3 (4-4)
9. Górnik Polkowice 2 3 (2-2)
10. Stal Brzeg 2 3 (3-3)
11. Zagłębie II Lubin 2 3 (5-4)
12. MKS Kluczbork 2 2 (2-2)
13. Stilon Gorzów Wielkopolski 2 1 (2-3)
14. Warta Gorzów 2 1 (1-2)
15. Agroplon Głuszyna 2 1 (1-3)
16. Błyskawica Gać 2 1 (2-5)
17. BKS Bielsko-Biała 0 0 (0-0)
18. Lechia Dzierżoniów 2 0 (3-6)
19. Górnik II Zabrze 2 0 (1-7)

Statystyki

4 Robert Wojsyk (Ruch Radzionków)
3 Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie)
3 Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica)
2 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Mateusz Jaros (Piast Żmigród)
2 Dawid Pakulski (Zagłębie II Lubin)
2 Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław)
2 Piotr Stępień (Stal Brzeg)
2 Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Marcin Czaicki (Rekord Bielsko-Biała)
2 Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice)
1 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
1 Bartłomiej Cymerys (Gwarek Tarnowskie Góry)
1 Marek Gancarczyk (Błyskawica Gać)
1 Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław)
1 Szymon Lewkot (Ślęza Wrocław)
2 Piotr Azikiewicz (Górnik Polkowice)
2 Jakub Belica (Górnik II Zabrze)
2 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Szymon Brzezicki (Lechia Dzierżoniów)
2 Michał Chrabąszcz (Gwarek Tarnowskie Góry)
2 Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice)
2 Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice)
2 Meik Karwot (Górnik II Zabrze)

III liga, gr. IV 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Stal Rzeszów 3 9 (12-2)
2. Chełmianka Chełm 3 9 (6-2)
3. Wisła Puławy 3 7 (2-0)
4. Stal Kraśnik 3 6 (7-3)
5. Hutnik Kraków 3 6 (6-3)
6. Sokół Sieniawa 3 6 (6-4)
7. Motor Lublin 3 5 (3-2)
8. Soła Oświęcim 3 4 (5-3)
9. Podhale Nowy Targ 3 4 (6-6)
10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 4 (2-2)
11. Czarni Połaniec 3 4 (2-3)
12. Avia Świdnik 3 3 (1-3)
13. Podlasie Biała Podlaska 3 3 (4-7)
14. Spartakus Daleszyce 3 3 (3-8)
15. Orlęta Radzyń Podlaski 3 2 (1-6)
16. Wisła Sandomierz 3 1 (4-6)
17. Wólczanka Wólka Pełkińska 3 0 (3-6)
18. Wiślanie Jaśkowice 3 0 (2-9)

Statystyki

1 Maciej Balawender (Wiślanie Jaśkowice)
1 Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa)
1 Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów)
1 Patryk Czułowski (Podlasie Biała Podlaska)
1 Filip Drozd (Stal Kraśnik)
1 Sebastian Dziedzic (Podhale Nowy Targ)
1 Dariusz Gawęcki (Hutnik Kraków)
1 Paweł Jabkowski (Chełmianka Chełm)
2 Błażej Cyfert (Podhale Nowy Targ)
1 Peter Bašista (Stal Rzeszów)
1 Adrian Bednarski (Spartakus Daleszyce)
1 Michał Bedronka (Podhale Nowy Targ)
1 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
1 Tomasz Brzyski (Motor Lublin)
1 Dorian Buczek (Wólczanka Wólka Pełkińska)
1 Michał Cedro (Spartakus Daleszyce)

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975