W niedzielę 1-go grudnia udziałowcy Ejsmond Club (mniejszościowego właściciela Arki Gdynia SSA), spotkali się na uroczystej kolacji z piłkarzami wybranymi do Jedenastki 90-lecia Rzecz jasna, piłkarze zostali zaproszeni wraz ze swoimi małżonkami oraz dziećmi, za co byli szczególnie wdzięczni.

Należy podkreślić, że Klub w żaden sposób nie uczcił ani 90-lecia Arki, ani samych piłkarzy, nie licząc wywołania w przerwie meczu z Lechem i wręczenia pamiątek... tak więc MY, Kibice, postanowiliśmy o to zadbać.
Spotkanie otworzyła przemowa wyjaśniająca ideę i założenia Ejsmond Club'u. Następnie piłkarze otrzymali przypinki EC oraz specjalne "legitymacje" Honorowego Kibica, tym samym stając się Przyjaciółmi Ejsmond Club, co również było dla Nich wyróżnieniem.
W trakcie trwania wieczoru zapoznawaliśmy się, wymienialiśmy spostrzeżeniami i pomysłami na rozwój Naszego Ukochanego Klubu.

Udało Nam się połączyć z Panem Januszem Kupcewiczem, który przebywał w Nowym Jorku, ale z chęcią serdecznie pozdrowił wszystkich obecnych, co było zdecydowanie ozdobą tej kolacji.

Warto wspomnieć, że zebraliśmy podpisy na jubileuszowej koszulce od piłkarzy Jedenastki 90-lecia (Pan Janusz Kupcewicz podpisze ją później), która została przekazana SKGA - Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki na aukcje Żółto-Niebieskiego Mikołaja!

Zabawa trwała w najlepsze, a nasi Piłkarze odpowiedzieli na kilka pytań przed kamerą, otwierając się dla Żółto-Niebieskiej społeczności. Nie możemy się doczekać na prezentację tych ekskluzywnych materiałów!

Szersza relacja pojawi się niebawem. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się zorganizować tak wspaniały wieczór. Dziękujemy Ekipie Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant za pomoc w przygotowaniach i uświetnieniu tego wieczoru. Razem z Jedenastką i Ich najbliższymi doświadczyliśmy czegoś wyjątkowego, zwłaszcza w obecnych czasach i daliśmy sobie duże pokłady nadziei na lepszą przyszłość dla Arki Gdynia.

Gorące pozdrowienia dla całej, Żółto-Niebieskiej Rodziny!